PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Lot "80DDW": Z tradycji ku nowoczesności - relacja z Gali

29-10-2012, 05:56
Kiedy w czwartek publikowaliśmy rozmowę z Lucyną Wasio, prezydent Dental Depot Wasio, nie mogliśmy zdradzić gdzie odbędzie się piątkowa, uroczysta Gala z okazji 80-lecia istnienia firmy. Tylko najbardziej detektywistyczne umysły mogły odkryć, że w zapowiedzi odlotowego

wydarzenia znajduje się cenna wskazówka

 

Uwaga: niektóre "zamglone" zdjęcia wynikają z efektów specjalnych towarzyszących Gali

Odprawa

W kuluarach usłyszeliśmy, że sama szefowa DDW o tym, że Gala odbędzie się w Muzeum Lotnictwa Polskiego dowiedziała się na kilka dni przed jej rozpoczęciem. Lista osób, która znała tajemnicę była bardzo krótka. Nieświadomych celu pasażerów lotu 80 DDW z centrum Krakowa dowiózł, a jakże, autobus. Widok uśmiechniętych i zdziwionych twarzy bezcenny.

 

 

 

 

 

 

 

Na pokładzie

Jak to zwykle bywa w klasie biznes, na Gali Dental Depot Wasio nie zabrakło znanych postaci. Wśród pasażerów znaleźli się m.in.: prof. Marek Ziętek, prof. Stanisław Majewski, prof. Tomasz Gedrange, dr n. med. Piotr Majewski, prof. Marzena Dominiak, a także goście z zagranicy: prof. Roberto Cocchetto,  dr n. med Barry Marshak, dr n. med. Moshe Goldstein, dr n. med.Karl L. Yip, dr n.med. Mohamad Koutrach.

Równorzędnymi gośćmi byli przyjaciele firmy oraz cała załoga Dental Depot Wasio, która za swoje poświęcenie otrzymała pamiątkowe dyplomy.

 

 

 

 

 

 


Start

Po wspomnieniu przełomowych chwil w historii firmy przyszedł czas na podziękowania. Wyróżnieni zostali laureaci kolejnej edycji Platinum Program 2012 oraz pierwsza klientka DDW, której przypadła nagroda dodatkowa bezpłatny udział w sympozjum implantologicznym w Madrycie.

POLECAMY W SERWISACH