PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Leszek Dudziński wybrany wiceprezesem NRL

ms
02-09-2016, 13:34
Leszek Dudziński wybrany wiceprezesem NRL Wybory wiceprezesa NRL - został nim Leszek Dudziński
Naczelna Rada Lekarska wybrała lek. dent. Leszka Dudzińskiego na stanowisko wiceprezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.

2 września prezes NRL zgłosił kandydaturę Leszka Dudzińskiego i była to jedyna propozycja przedstawiona przez zgromadzenie wyborcze. Naczelna Rada Lekarska wybrała Leszka Dudzińskiego na stanowisko wiceprezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.

Dzień wcześniej prezes NRL Maciej Hamankiewicz spotkał się z lekarzami dentystami, członkami Naczelnej Rady Lekarskiej uprawnionymi do głosowania w wyborach na stanowisko wiceprezesa Naczelnej Rady Lekarskiej.

Spotkanie było efektem zgłaszanych przez środowisko stomatologiczne próśb o docenienie zdania lekarzy dentystów. By reprezentująca ich osoba była i wiceprezesem NRL i jednocześnie Przewodniczącym Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej. Na spotkaniu, lekarze dentyści wskazali Prezesowi NRL lekarza dentystę Leszka Dudzińskiego na kandydata do zgłoszenia przez Prezesa NRL na zgromadzeniu wyborczym.

Doktor Leszek Dudziński omówił problemy wynikające z wykonywania zawodu lekarza stomatologa i przedstawił plany, co do funkcjonowania na tym stanowisku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
samorząd lekarski   NRL  

POLECAMY W SERWISACH