PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Lekarz dentysta Łukasz Tyszler prezydentem Szczecina?

GS24.pl/szaft
04-09-2014, 10:01
Lekarz dentysta Łukasz Tyszler prezydentem Szczecina? Kandydat mówi: "nie potwierdzam, nie zaprzeczam" (fot. Fotolia/PTWP)
Lek. dent. Łukasz Tyszler jest jednym z kandydatów Platformy Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Szczecina. Drugim jest obecny minister zdrowia - Bartosz Arłukowicz.

Czy to prawda? Na łamach mediów regionalnych sam kandydat mówi „nie potwierdzam, nie zaprzeczam". Portal infoDENT24.pl również zadał mu to pytanie. O tym, czy stomatolog będzie miał szansę ubiegać się o fotel prezydenta Szczecina dowiemy się najpóźniej 8 września.

Łukasz Tyszler jest lekarzem dentystą (specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją) i radnym miejskim. Od marca 2014 roku jest członkiem Krajowej Komisji Wyborczej Naczelnej Rady Lekarskiej. Jego żona - Agnieszka Ruchała-Tyszler, jest wiceprezesem NRL i szefową Komisji Stomatologicznej NRL. Na co dzień przewodniczy Komisji Socjalnej OIL w Szczecinie. Jest redaktorem naczelnym pisma Vox Medici. Pracuje także w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH