PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kto najpopularniejszym dentystą w Zachodniopomorskiem?

Głos Szczeciński
21-02-2014, 07:54
Kto najpopularniejszym dentystą w Zachodniopomorskiem? Kto najpopularniejszym dentystą w Zachodniopomorskiem? (Fot. Fotolia/PTWP)
Rusza kolejna edycja plebiscytu Hipokrates, w którym m.in. pacjenci wybierają najpopularniejszego lekarza, pielęgniarkę, położne oraz placówki służby zdrowia. Organizatorem akcji jest „Głos Szczeciński". W 2013 roku trzecie miejsce w kategorii Najpopularniejszy Lekarz zdobyła Ewa Abramowicz, stomatolog z Kliniki Stomatologicznej Medicus w Słupsku.

Hipokrates 2014 to otwarty plebiscyt. Kandydatów do tytułów mogą zgłaszać czytelnicy, internauci, a także dziennikarze "Głosu Szczecińskiego".

Organizatorzy czekają na kandydatury w trzech kategoriach: Najpopularniejszy Lekarz, Najpopularniejsza Pielęgniarka i Położna, Przychodnia Przyjazna Pacjentom. 

O tym ilu stomatologów będzie rywalizowało o miano najpopularniejszego dowiemy się najwcześniej 7 marca. Wtedy bowiem rozpocznie się głosowanie (potrwa do 6 kwietnia). Laureatami plebiscytu w każdej z kategorii zostaną osoby lub instytucje, które uzyskają największą liczbę głosów. Kapituła plebiscytu może przyznać dodatkowe nagrody i wyróżnienia.

Wyniki zostaną opublikowane w „Głosie Szczecińskim" 11 kwietnia 2014 r.

O plebiscytach, w których udział biorą lekarze dentyści czytaj również w dziale lifeDENT (tutaj). 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH