PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kraków: gabinety szkolne celem organizacji Miasto Wspólne

kan
10-03-2017, 13:42
Kraków: gabinety szkolne celem organizacji Miasto Wspólne Idea gabinetów szkolnych ma nowych sojuszników w Krakowie (fot. pixabay)
Działacze nowego stowarzyszenia - Miasto Wspólne - będą energicznie działać na rzecz przywrócenia krakowskim szkołom gabinetów stomatologicznych.

Profilaktyka stomatologiczna w szkołach oraz opracowanie mapy reprywatyzacji krakowskich kamienic to dwa najważniejsze cele, jakie stawiają sobie na najbliższe miesiące działacze Miasta Wspólnego. Nowe stowarzyszenie założyły osoby skupione kiedyś w Inicjatywie Kraków Przeciw Igrzyskom. Jego prezesem jest Tomasz Leśniak

Działacze będą nie tylko kontrolować i krytykować prezydenta oraz radę miasta, ale zamierzają pokazywać propozycje pozytywnych rozwiązań. Jednym z pierwszych jest przywrócenie gabinetów dentystycznych w szkołach. - Rozmawialiśmy już o tym z prezydentem i mamy jego przychylność dla naszej propozycji, przygotujemy więc program profilaktyki stomatologicznej w szkołach, w którym przedstawimy szczegółowe rozwiązania - wyjaśniał Tomasz Leśniak w rozmowie z Dziennikiem Polskim. 

Więcej: dziennikpolski24.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH