• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent 2015: taki sam jak poprzednie, a jakże całkiem inny

ms
15-05-2014, 08:46
Krakdent 2015: taki sam jak poprzednie, a jakże całkiem inny Krakdent 2015: taki sam jak poprzednie, a jakże całkiem inny (foto: Grażyna Grabowska prezes spółki Targi w Krakowie)
Taki sam, bo tradycyjna ma być gościnność, miła atmosfera, dbałość o każdego gościa, całkiem inny, gdyż odbędzie się w uruchomionym właśnie ultranowoczesnym centrum wystawienniczo - kongresowym Expo Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. O tym co to oznacza dla uczestników Targów Krakdent 2015 dla portalu infoDENT24.pl mówi Grażyna Grabowska prezes spółki Targi w Krakowie - organizatora wiodących w kraju targów m.in. dla branży stomatologicznej.

Firmy, które od lat gościliśmy przy okazji wielu poprzednich edycji targów dla branży dentystycznej teraz odetchną pełna piersią, gdyż będą mogły zaadoptować do własnych potrzeb większą niż zawsze powierzchnię. Przy czym infrastruktura, z której mogą skorzystać praktycznie nie stwarza żadnych ograniczeń co do sposobu aranżacji wynajętego miejsca na prezentowaną ofertę.

Nowy Krakdent 1 

Już teraz płyną do nas sygnały, że wielu współpracujących z nami od lat wystawców zamierza wykorzystać nowe możliwości i zamawiają większe powierzchnie prezentacyjne. Mamy także zgłoszenia od nowych firm, głównie zagranicznych, które chcą zaprezentować to co mają najlepszego wykorzystując w tym celu infrastrukturę nowoczesnych obiektów Expo Kraków. Już teraz muszę powiedzieć, że pomimo zdecydowanie większej powierzchni wystawowej, w porównaniu do poprzedniej lokalizacji, nie możemy mówić o metrach, które podczas Krakdent 2015 nie byłyby wykorzystane. To nas cieszy.

Jeśli chodzi o ceny powierzchni wystawowej, to chcę uspokoić wystawców, że nie będziemy ich podnosić ze względu na zdecydowanie lepsze warunki prezentacji oferty. Należy raczej mówić o pewnych regulacjach związanych np. z inflacją i faktem, że w ostatnich latach ceny niektórych naszych usług nie zmieniały się.

Nowy Krakdent 2 

Co do ponoszonych przez nas kosztów, to faktem jest, że po ich stronie znajduje się obsługa znaczącego kredytu zaciągniętego na inwestycję, jednak z drugiej strony nie płacimy wysokiego czynszu za wcześniej użytkowane przez nas tereny wystawowe. Jesteśmy przekonani, że EXPO Kraków będzie korzystaną inwestycją dla nas, ale przede wszystkim dla naszych partnerów biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH