PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Konkurs „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” przyniósł budujące wnioski

Mirosław Stańczyk
25-05-2016, 08:03
Konkurs „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” przyniósł budujące wnioski Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, organizatora FDI Poznań 2016 (foto: infoDENT24.pl)
Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus (organizator FDI Poznań 2016 i fundator nagród w konkursie) zwraca uwagi na inwencję, zaangażowanie i nietuzinkowe spojrzenie na zawód dentysty - zaprezentowane przez uczestników konkursu. Chociażby dla takiej wiedzy, potwierdzającej niebagatelny potencjał istniejący wśród dużej grupy stomatologów – warto było konkurs przeprowadzić.

infoDENT24.pl: Czy liczba uczestników konkursu (ponad stu) jest zaskoczeniem in plus?
Ewa Mastalerz, Exactus: W pewnym sensie bardzo miłym zaskoczeniem. Konkursy w branży stomatologicznej nie są jeszcze zjawiskiem powszechnym, znam wiele przykładów, kiedy dość interesująca rywalizacja kończyła się, tak naprawdę zanim konkurs zdążył się rozkręcić. Wierzę, że w przypadku naszego, o sukcesie zdecydowały nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również wiarygodność organizatorów.

infoDENT24.pl: Dla organizatorów Kongresu to jasna informacja – gdzieś w Polsce jest jeszcze setka osób, która myśli o uczestnictwie w FDI Poznań 2016.
Ewa Mastalerz: Niestety regulamin Konkursu pozwalał wyłonić tylko dwóch laureatów. Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz jury i zachęcam do rejestracji jeszcze w maju ponieważ wiąże się to ze sporymi oszczędnościami – dla lekarzy dentystów nawet w wysokości 500 zł.

infoDENT24.pl: Jury było dość jednogłośne w kwestii wyboru najlepszej odpowiedzi na pytanie o to, dlaczego warto brać udział w międzynarodowych konferencjach.
Ewa Mastalerz: Tak, ale należy zauważyć, że rywalizacja była bardzo wyrównana, zdecydowały szczegóły i to „coś". Zwycięzca napisał coś co wydawałoby się oczywistością, ale w naszej opinii trafił w sedno sprawy. Mogę tylko potwierdzić to co napisał laureat – konferencje międzynarodowe, w tym Kongres FDI, są okazją by poznać ludzi z całego świata oraz ich wyniki badań, szansą na rozwój czy znalezienie motywacji do dalszej pracy, bezsprzecznie FDI 2016 Poznań oferuje możliwość czerpania z najlepszych wzorców.

infoDENT24.pl: Na jakim etapie są przygotowania do FDI Poznań 2016?
Ewa Mastalerz: Szczęśliwie realizujemy plan krok po kroku. Znamy prawie cały program edukacyjny (na zatwierdzenie czeka jeszcze oferta dla higienistek i asystentek). Sukcesywnie wypełniamy powierzchnię hal MTP kolejnymi uczestnikami Światowej Wystawy Stomatologicznej, przedstawiliśmy listę atrakcji kulturalnych...ale przed nami ciągle wiele pracy.

Cieszymy się z faktu, że już na tym etapie wielu przedstawicieli polskiej branży stomatologicznej dało się przekonać, że warto przyjechać do Poznania i wziąć udział w tym unikatowym wydarzeniu. Nie brakuje również zarejestrowanych gości z zagranicy od Australii, przez Sri Lankę po Zimbabwe.

Po wypowiedziach ponad steki uczestników konkursu wnoszę, że nasz wysiłek będzie doceniony. To miłe i motywujące do ciężkiej pracy.

Czytaj także: Wiemy kto pojedzie z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu. Wyniki konkursu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Ewa Mastalerz   Exactus   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH