PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Konferencja „Czy polskie dzieci muszą mieć próchnicę” z Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka

ms
14-06-2017, 08:01
Konferencja „Czy polskie dzieci muszą mieć próchnicę” z Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka (foto: Fotolia/PTWP)
Marek Michalak objął Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka konferencję „Czy polskie dzieci muszą mieć próchnicę”, którą organizuje infoDENT24.pl wspólnie z CEDE News (podczas CEDE 2017).

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną m.in. wyniki ankiety - naszej i CEDE News, którą publikujemy na stronie infoDENT24.pl. Ankieta ta także uzyskała Honorowy Patronat Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Dziękujemy tym wszystkim lekarzom dentystom, stażystom i studentom stomatologii, którzy już zareagowali na prośbę o wypełnienie ankiety. Prosimy o kolejne odpowiedzi, bo tylko wówczas uda się przedstawić celny i rzeczowy pogląd, nie tylko na temat przyczyn epidemii próchnicy wśród dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim opinię na temat możliwie najbardziej efektywnych sposobów wyjścia z zapaści.

Ważne, że analiza będzie wynikiem wskazań tych, którzy na co dzień zajmują się stanem zdrowia Polaków. Ważne, bo dzięki temu wnioski powinny być szczególnie interesujące dla tych, którzy odpowiadają za politykę zdrowotną dotyczącą dzieci młodzieży.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   stomatologia dziecięca   Marek Michalak  

POLECAMY W SERWISACH