PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Komunikat infoDENT24.pl

infoDENT24.pl
04-07-2014, 21:10
Komunikat infoDENT24.pl Komunikat infoDENT24.pl (fot. Fotolia)
W związku z pytaniami napływającymi do portalu infoDENT24.pl, redakcja oraz wydawca portalu – Grupa PTWP informują, iż nie mają nic wspólnego z ofertami przedłużenia "wizytówki elektronicznej" proponowanymi lekarzom dentystom telefonicznie.

O telefonach dowiedzieliśmy się od zaniepokojonych lekarzy dentystów. Z ich relacji wynika, iż telemarketerzy, podający się za pracowników portalu infoDENT24.pl, zachęcają do przedłużenia usługi tzw. wizytówki elektronicznej. Powołują się na jakoby przeprowadzone wcześniej rozmowy, a w przypadku odmowy uiszczenia opłaty w wysokości ponad 300 złotych - informują, że sprawa trafi do windykacji.

Ostrzegając przed naciągaczami, zwracamy się z prośbą o udostępnienie redakcji wszelkich kontaktów (numery telefonów, adresy e-mail itp.) osób oferujących usługi i powołujących się na portal infoDENT24.pl.

Niejednokrotnie przestrzegaliśmy naszych Czytelników przed tego typu pozaprawnymi działaniami, teraz musimy walczyć z nimi sami. Sprawę zgłaszamy odpowiedniom organom, prosimy zatem jeszcze raz o sygnały, które umożliwią szybkie wykrycie sprawców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH