• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Komu służy program „Uśmiech Marzeń”

js
10-03-2016, 11:40
Komu służy program „Uśmiech Marzeń” „Uśmiech Marzeń” drogą do sukcesu zawodowego (foto: pixabay)
Członkowie Stowarzyszenia Implant Masters Poland biorą udział w propacjenckim, ogólnopolskim programie „Uśmiech Marzeń”, którego celem jest wspólne promowanie dobrych praktyk implantologicznych.

Program „Uśmiech Marzeń” został stworzony po to, aby zwiększyć wiedzę społeczeństwa na temat innowacyjnych metod stosowanych w implantologii stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które czują potrzebę wzięcia udziału w tej inicjatywie, z pewnością zostaną do współpracy zaproszone. Nie wolno jednak zapominać, że program „Uśmiech Marzeń” jest wspierany przez MIS Poland, międzynarodowy koncern oferujący systemy implantologiczne. Nie każde zatem rozwiązanie zapewne będzie w tym układzie promowane.

Program „Uśmiech Marzeń” skierowany jest do pacjentów – dzięki informacjom na stronie internetowej programu uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania i odnajdą w swoim regionie specjalistę, który przeprowadzi procedurę medyczną na najwyższym poziomie.

Na razie na liście podmiotów biorących udział w programie „Uśmiech Marzeń” znajduje się ponad 60 gabinetów dentystycznych.

Na stronie internetowej programu Usmiechmarzen.pl wydzielona została specjalna strefa, w której prezentowane są sylwetki członków Stowarzyszenia IMP oraz dane klinik, w których można uzyskać pomoc ekspertów z międzynarodowym tytułem Master of Oral Implantology. Niezależnie, na stronie znajdują się także dane kontaktowe do innych wybitnych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Dodatkowo, w edycji 2016 programu, wybrani lekarze implantolodzy zostali zaproszeni do współtworzenia kampanii w magazynie PANI, gdzie co miesiąc przez cały rok eksponowane będą sylwetki wybitnych praktyków. Ich wizerunek będzie dodatkowo eksponowany przez inicjatorów kampanii w głównym banerze na stronie internetowej.

Pacjenci poszukujący informacji na temat leczenia implantologicznego mogą także na stronie programu „Uśmiech Marzeń” znaleźć listę gabinetów, które oferują finansowanie procedur medycznych za pośrednictwem banku BNP Paribas, który dla pacjentów przygotował ofertę kredytowania zabiegów implantologicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
MIS Poland   implantologia   BNP Paribas  

POLECAMY W SERWISACH