PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Komisja Stomatologiczna ORL w Gdańsku - nowe rozdanie

jsz
29-01-2014, 07:53
Komisja Stomatologiczna ORL w Gdańsku - nowe rozdanie Komisja Stomatologiczna ORL w Gdańsku - nowe rozdanie (freedigitalphotos)
Podczas pierwszego w nowej kadencji posiedzenia Komisji Stomatologicznej ORL w Gdańsku wybrano Prezydium oraz ustalono skład zespołów KS. W skład Prezydium weszli: Anna Śpiałek i Dariusz Kutella - jako wiceprzewodniczący, Elżbieta Witkowska - sekretarz oraz Wojciech Ratajczak - członek Prezydium.

W skład zespołu do spraw kontaktów z NFZ weszli : Elżbieta Witkowska, Mirosława Macikowska, Anna Międzobrodzka, Krzysztof Michalewski, Katarzyna Schultz. Osobą odpowiedzialną za koordynację i pracę zespołu została Elżbieta Witkowska.

Do zespołu legislacyjnego powołano: Wojciecha Ratajczaka, odpowiedzialność za ten zakres działań komisji wzięła na siebie Halina Porębska.
Planowane jest powołanie kolejnych zespołów do działań doraźnych.

Nie będziemy relacjonowali przebiegu obrad KS ORL w Gdańsku, gdyż w trakcie spotkania KS ORL w Gdańsku przekazano obszerną relację z posiedzenia Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej, które odbyło się 13 stycznia 2014 r. w siedzibie NIL w Warszawie. O przebiegu tych obrad szczegółowo już informowaliśmy.

Najbliższe spotkanie członków Komisji Stomatologicznej zaplanowano na 12 marca 2014 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
OIL w Gdańsku   Anna Śpiałek   Wojciech Ratajczak  

POLECAMY W SERWISACH