• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak długo pracuje lekarz dentysta?

ms
13-10-2016, 10:59
Jak długo pracuje lekarz dentysta? Czas pracy lekarza dentysty (foto: pixabay)
W zasadzie trzeba zapytać ile godzin na dobę przebywa w pracy, wykonując wyuczony zawód. I takie pytanie zadaje lekarzom i lekarzom dentystom Naczelna Izba Lekarska, zapraszając do uczestnictwa w badaniu rzeczywistego czasu ich pracy.

Po co? Analiza pokaże m.in. w jaki sposób specjaliści są zaangażowani w proces terapeutyczny w poszczególnych grupach chorób.

Zaproszenie do udziału w badaniu jest wysłane przez Ośrodek Studiów i Analiz Naczelnej Izby Lekarskiej do wybranych losowo lekarzy i lekarzy dentystów.

Wyniki badania będą wykorzystane w realizacji projektu Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Badanie realizowane jest przez Naczelną Izbę Lekarską na podstawie umowy z Ministerstwem Zdrowia.

Przypomnijmy, że do końca października realizowane jest inne badanie, które ma opisać najważniejsze cechy polskiej praktyki stomatologicznej, pokazać sytuację środowiska lekarzy dentystów, a także poznać ich opinie na temat satysfakcji zawodowej oraz codziennych problemów w pracy.

Szczegóły tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
samorząd lekarski  

POLECAMY W SERWISACH