PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

infoDENT24.pl w Grupie PTWP

01-03-2013, 12:24
infodent24pl z PTWP
infodent24pl z PTWP
Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, że serwis infoDENT24.pl, zaledwie kilka miesięcy od uruchomienia, znalazł się w Grupie PTWP SA, niekwestionowanego lidera wśród wydawców prasy branżowej w Polsce. Portal umacnia ekspercką pozycję i poszerza aktywność Grupy PTWP SA w sektorze medycznym i farmaceutycznym, opartą dotychczas 

o miesięcznik "Rynek Zdrowia" i portale: rynekzdrowia.pl oraz rynekaptek.pl.

Dla infoDENT24.pl to możliwość realizowania nowych przedsięwzięć, odpowiadających naszym planom, ambicjom i mamy nadzieje Państwa oczekiwaniom. Będziemy się sukcesywnie zmieniać, co z pewnością użytkownicy portalu infoDENT24.pl niebawem zauważą.

Jesteśmy pewni, że dzięki potencjałowi i doświadczeniu PTWP, infoDENT24.pl wchodzi właśnie na szybką ścieżkę rozwoju. Zachęcamy Państwa do obserwowania zmieniającego się oblicza i nowej jakość infoDENT24.pl.

***

Informacje o Grupie PTWP SA:

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r. Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym European Economic Congress (EEC) jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl oraz serwis gieldarolna.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   infoDENT24.pl   PTWP   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH