PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

infoDENT24.pl: rekordowa oglądalność

ms
01-02-2017, 08:41
infoDENT24.pl: rekordowa oglądalność infoDENT24.pl rekordowe wyniki (foto: pixabay)
Styczeń 2017 r. był rekordowym miesiącem, licząc od momentu powstania portalu infoDENT24.pl, zarówno pod względem liczby odsłon, jak i liczby tzw. unikatowych użytkowników. Tym samym podwyższyliśmy najlepsze – jak dotychczas - wyniki z października 2016 r.

W styczniu 2017 r. wyraźnie wzrosła liczba odsłon, wystarczy powiedzieć, że wobec stycznia 2016 r. była wyższa (o 29 proc.). Wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękujemy.

Przedstawiamy listę materiałów ze stycznia 2017 r., które cieszyły się wśród Czytelników infoDENT24.pl największą popularnością.

10) Ewidencja czasu pracy w placówce medycznej, ważne zmiany od stycznia 2017 r. cz. I
Rząd zafundował przedsiębiorcom, także tym funkcjonującym w branży medycznej, kolejny uciążliwy obowiązek, którego zasadność jest mocno wątpliwa. Chodzi o ewidencjonowanie czasu pracy.

9) Urzędnicy skarbowi mogą buszować po dokumentacji medycznej?
Dentysta nie chciał się pogodzić z faktem, że w toku kontroli skarbowej inspektorzy przeglądali dokumentację medyczną pacjentów. WSA nie widzi w tym postępowaniu niczego niestosownego.

8) Pacjentowi z bólem zęba nie odmawia się
O ile pacjent zgłosi się do dentysty już po czasie funkcjonowania placówki medycznej – nie może zmusić stomatologa, aby ten podjął się leczenia.

7) Ochrona danych w dokumentacji medycznej: duże zmiany
Nowela przepisów ma wzmocnić prawa pacjenta i zapewnić ochronę informacji o stanie jego zdrowia zawartych w dokumentacji medycznej, a także określa zasady dostępu do dokumentacji.

6) Skaling plus implanty tytanowe - źródłem problemów
Uwaga na implanty tytanowe, które w chirurgii stomatologicznej, stosowane są już od 1965 r. Pacjenci z takimi implantami, na skutek procesu skalingu ultradźwiękami, mogą być w sposób szczególny narażeni na zapalenie dziąseł, a w wyniku aktywowania osteoklastów – na osteolizę.

5) Niebawem ruszą konkursy stomatologiczne, pytanie - jak będą wyglądać?
NFZ chce uporać się możliwie jak najszybciej z konkursami na świadczenie usług stomatologicznych. Procedury mają ruszyć już w lutym. Tymczasem do tych procedur właśnie jest wiele zastrzeżeń. Czy coś uda się zmienić po myśli lekarzy dentystów?

SŁOWA KLUCZOWE
infoDENT24.pl  

POLECAMY W SERWISACH