PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

infoDENT24.pl: rekordowa oglądalność

ms
01-12-2015, 07:36
infoDENT24.pl: rekordowa oglądalność infoDENT24.pl rekordy oglądalności
infoDENT24.pl w listopadzie 2015 r. zanotował rekordowe wyniki oglądalności, licząc od momentu powstania (wrzesień 2012 r.).

W listopadzie 2015 r. rekordowa była zarówno liczba tzw. unikalnych użytkowników, jak i liczba odsłon na portalu infoDENT24.pl.

Imponujący jest także wzrost w stosunku rok do roku. W listopadzie 2015 r. statystyki wzrosły w porównaniu do listopada 2014 r. o 50 proc. (liczba unikalnych użytkowników) i o 34 proc. (liczba odsłon). Dziękujemy naszym Czytelnikom.

Do najczęściej czytanych materiałów w listopadzie 2015 r. należały (pierwsza dziesiątka):

10. Jakub Łada nie będzie prezydentem PTSS, a co pozostawia po sobie?
Jakub Łada, ustępujący prezydent PTSS w rozmowie z infoDENT24.pl wyjaśnia dlaczego nie ubiega się o reelekcję, opowiada o tym co zrobił jako szef PTSS, co chciałby jeszcze zrobić i co radzi swojemu następcy.

9. Restytucja szkliwa puka do drzwi gabinetów stomatologicznych
Co i raz zapowiadany jest przełom w walce z próchnicą, tym razem na podstawie badań nad MMP-20 oświadczenie takie wydali naukowcy z Herman Ostrow School of Dentistry (USC).

8. Nowy Zarząd Krajowy PTSS został wybrany
Siedmiu wspaniałych walczyło o głosy delegatów na Krajowym Zjeździe PTSS. Sześciu na siedmiu z nich mogło uznać od razu walkę za zwycięską, a to dlatego, że stanowisk do obsadzenia w Zarządzie Głównym było właśnie sześć.

7. Za błąd dentysty od 106 tys., przez 10 tys., do 30 tys. zł
Postępowanie dentysty, różne od wymagań współczesnej endodoncji, kosztowało go 25 tys. zł, a kolejne 5 tys. zł - brak świadomej zgody pacjentki na zabieg.

6. Uważaj, do pacjenta nie przystępuj z tipsami i polakierowanymi paznokciami
Lek. med. Urszula Mendera – Bożek, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny chciała poznać opinię dr n. med. Iwony Paradowskiej - Stankiewicz konsultanta krajowego w dziedzinie epidemiologii, w sprawie wykonywania przez personel medyczny procedur medycznych oraz higienicznych, w podmiotach leczniczych rękoma z paznokciami polakierowanymi, źelowymi lub sztucznymi. Oto odpowiedź.

SŁOWA KLUCZOWE
infoDENT24.pl   internet   dentysta w mediach  

POLECAMY W SERWISACH