PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

infoDENT24.pl: 10 najpopularniejszych artykułów w kwietniu

ŁS
30-04-2015, 08:01
infoDENT24.pl: 10 najpopularniejszych artykułów w kwietniu Specjalizacja a implantologia - ten temat zdominował dyskusję na portalu w kwietniu (fot. sxc.hu)
Przedstawiamy zestawienie dziesięciu artykułów, które w kwietniu br. na portalu infoDENT24.pl uzyskały największą liczbę odsłon.

10. Kamil Kuczewski: ani słowa o pieniądzach na pierwszej wizycie

- Nie rozmawiajmy z pacjentem o pieniądzach podczas pierwszej wizyty – apeluje Kamil Kuczewski, Trener Rozwoju Placówek Medycznych, „Dental Way".

9. Dentysta nie sterylizował narzędzi - gabinet zamknięto

Policjanci z Piły zamknęli gabinet dentystyczny po telefonie pacjenta, który stwierdził, że panują w nim „urągające warunki".

8. Organizm sam wyleczy zęby?

Naukowcy z francuskiego Instytutu Zdrowia i Poszukiwań Medycznych uważają, że w niedługim czasie będzie możliwe stworzenie terapii, które zwielokrotnią zdolność organizmu do „automatycznego" leczenia uzębienia.

7. Chirurgia stomatologiczna: nowe miejsca rezydenckie

Będzie więcej miejsc rezydenckich dla chirurgów stomatologicznych - poinformował portal infoDENT24.pl prof. Mansur Rahnama, konsultant krajowy z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

6. Prof. Marzena Dominiak: najważniejsze wydarzenie światowej stomatologii na wyciągnięcie ręki

Kongres FDI w Poznaniu to unikalna okazja do zaprezentowania światu naszego dorobku naukowego. Najważniejsze wydarzenie w światowej stomatologii jest w zasięgu ręki i już bliżej nie będzie - mówi portalowi infoDENT24.pl prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak*, kierownik naukowy Kongresu FDI Poznań 2016.

5. Agnieszka Ruchała - Tyszler: dentyści rozpoczynają rozmowy z NFZ, musimy być skuteczni

Przeglądając zestaw zagadnień, które specjalny zespół negocjacyjny z ramienia KS NRL zamierza zaprezentować Tadeuszowi Jędrzejczykowi, prezesowi NFZ można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z mission impossible. Tym bardziej, że lekarze dentyści spróbują przekonać szefa NFZ do swoich racji.

4. Tomasz Śmigiel: niemożliwym jest ustalenie ile dyplomów musi mieć lekarz, aby dobrze implantować

POLECAMY W SERWISACH