PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gliwice: nowy gabinet stomatologiczny nie tak szybko

en
06-03-2018, 07:41
Gliwice: nowy gabinet stomatologiczny nie tak szybko Opieka stomatologiczna w nowej przychodni w Gliwicach odsuwa się w czasie (fot. pixabay)
W Gliwicach na nową siedzibę poradni zdrowia, a w niej nowy gabinet stomatologiczny czeka 6 tys. pacjentów.

Władze Gliwic w pierwszych dniach lutego unieważniły drugi już przetarg na wykonanie budynku przychodni zdrowia na osiedlu Obrońców Pokoju. Przyczyną były wygórowane ceny, tańsza z dwóch ofert opiewała na ponad 1,5 mln zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na inwestycję niecałe 1,3 mln zł, podaje portal nowiny.gliwice.pl.

Ma to być parterowy, nowoczesny budynek o powierzchni 400 mkw.  Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, pomieści 13 gabinetów, w tym także gabinet stomatologiczny.

- Prezydent nie wyraził zgody na zwiększenie budżetu zadania. Tym samym przetarg należało unieważnić. Kolejnego postępowania można spodziewać się w najbliższym czasie. Tym niemniej problemy z wyłonieniem wykonawcy, co trwa już od listopada 2017 r., zadecydowały o przesunięciu terminu realizacji. Oddanie nowego budynku przychodni, pierwotnie planowane na 30 czerwca 2018 r., nastąpi nie wcześniej niż pod koniec roku – informował w rozmowie z portalem  nowiny.gliwice.pl Marek Jarzębowski, rzecznik prezydenta Gliwic.

Więcej: nowiny.gliwice.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinet stomatologiczny   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH