• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gdańsk: nagroda Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae przyznana

en
22-11-2016, 08:52
Gdańsk: nagroda Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae przyznana Praca lekarza dentysty Ewy Siewierskiej Chomemniuk dla OIL doceniona (fot. pixabay)
Tegoroczną laureatką nagrody  Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae została lekarz dentysta Ewa Siewierska Chomeniuk.

Doktor Ewa Siewierska Chomeniuk pracując na rzecz samorządu lekarskiego, aktywnie uczestniczy w pracach Komisji Stomatologicznej i Komisji Kształcenia i Komisji Praktyk Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Angażuje się w organizację wydarzeń stomatologicznych na terenie gdańskiej OIL. Jest członkiem Komisji Praktyk Lekarskich, Komisji Stomatologicznej OIL w Gdańsku.

Nagroda Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae została ustanowiona w 2005 roku. Otrzymują ją lekarze dentyści, którzy szczególnie wyróżnili się w działaniu na rzecz lekarskiego samorządu zawodowego na terenie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

- Idea była dla nas bardzo jasna:przyznajemy nagrodę kolegom, ale też osobom spoza środowiska medycznego, które działają na rzecz samorządu. A wiemy z doświadczenia, że takich społeczników, którzy chcą poświęcać swój czas i energię trudno znaleźć. Więc tych, którzy tę siłę w sobie znajdują, wyróżniamy i im dziękujemy – mówi Anna Sobieszek-Kundro członek Kapituły Nagrody.

Pro Bono Societatis Medicorum Pomeraniae to nagroda pamiątkowa: pióro, medal, po prostu dowód pamięci i wdzięczność.

W ciągu kadencji nagroda przyznawana jest nie więcej niż dziesięciu członkom samorządu zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów. Maksymalna liczba lekarzy uhonorowanych nagrodą w każdym roku nie przekracza trzech osób. 

Więcej: oilgdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nagrody   lekarz dentysta   OIL Gdańsk  

POLECAMY W SERWISACH