PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinet stomatologiczny jak feniks z popiołów

igryfino.pl/ms
06-10-2014, 07:58
Gabinet stomatologiczny jak feniks z popiołów Moryń Urząd Miasta (źródło: Google Maps)
Osoby leczące zęby w Moryniu mają powody do zadowolenia, bo po kilku latach przerwy w mieście zaczął funkcjonować gabinet stomatologiczny realizujący kontrakt NFZ. Dotychczas w mieście funkcjonowały tylko gabinety prywatne. Ich właściciele będą musieli od nowa określić swoją pozycję na lokalnym rynku usług stomatologicznych.

Gabinet z szyldem NFZ to mała rewolucja na terenie, na którym od lat nie było tego typu placówki. Praktykę realizująca kontrakt w oparciu o umowę z NFZ funkcjonuje w Moryniu, przy ulicy Kościuszki. Prowadzi go Tomasz Podbielski młody, ale doświadczony lekarz stomatolog (studia kończył na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym).

Przypadek to odosobniony gdy na miejscu sklepu powstał gabinet stomatologiczny. Tak stało się w Moryniu. Wsparcia w realizacji tego zamysłu udzielił głównie radny powiatowy Henryk Kaczmar, który pomógł w spełnieniu przez inwestora wszystkich wymogów formalnych m.in. w zakresie przepisów budowlanych jak i sanitarnych. Pomoc w utworzeniu gabinetu stomatologicznego okazała także Maria Wardowska, lekarka stomatolog na emeryturze.

Czytaj wiecek: igryfino.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH