• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FuturDent: 3xI w stomatologii

ms
22-04-2016, 17:25
FuturDent: 3xI w stomatologii FuturDent 2016
Ten kto był, ten wie, pozostali, aby wiedzieli - muszą najpóźniej 23 kwietnia (sobota) udać się do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, aby zmierzyć się oko w oko z tym co najnowocześniejsze w stomatologii.

FuturDent: „Innowacyjność, Interaktywność, Interdyscyplinarność w Stomatologii” to nowa inicjatywa, powstała z myślą dla lekarzy dentystów poszukujących coraz to nowszych rozwiązań mających na celu usprawnienie codziennej pracy z pacjentem. Wydarzenie skierowane zostało do wszystkich lekarzy dentystów, korzystających lub mających zamiar korzystać z nowinek technologicznych, dobrodziejstw internetu, portali społecznościowych.

Głównym zadaniem Targów FuturDENT jest prezentacja najnowszych osiągnięć stomatologii praktycznej, wszystkich aspektów związanych z postępem technologicznym i cyfryzacją pracy w gabinecie.

Wszyscy, którzy nie są przekonani, że w ich praktyce zawodowej nigdy nie przydarzy się konieczność ratowania życia pacjenta – powinni odwiedzić stanowisko MED - SAR, tam ratownicy pokażą co i jak robić, aby w razie takiej potrzeby przystąpić do działania. Jest czego wysłuchać i co wziąć sobie do serca.

Akcja ratunkowa podjęta w sposób niewprawny co najwyżej w 10 przypadkach na 100 kończy się pomyślnie. Przy zachowaniu wszystkich procedur i użyciu podstawowego sprzętu prawdopodobieństwo uratowania życia pacjenta rośnie do 60 – 70 proc. Warto taki margines bezpieczeństwa zapewnić sobie podczas codziennej pracy z pacjentami.

Wśród 50 wystawców zdecydowana większość wpisuje w swoje logo wizerunek nowoczesności,  tak więc często słyszy się w kuluarowych rozmowach słowo inauguracja, po raz pierwszy na rynku, najnowszy model.

Katarzyna Fernik - Jurek z Zarządu Targów Warszawskich (organizator targów) zapewniła infoDENT24.pl, że każdy kto będzie chciał nie tylko zobaczyć to co najnowsze w stomatologii, ale także uczestniczyć w sobotnich wykładach i szkoleniach  - będzie miał taką szansę. Wykłady zostały przeniesione do przestronnych sal, tak aby pomieścić mogły wszystkich chętnych. 

Uznane nazwiska wykładowców są rekomendacją jakości zapowiadanych na sobotę szkoleń:

prof. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska
Zdjęcia wewnątrzustne bez tajemnic – techniki wykonywania, błędy techniczne i artefakty, anatomia radiologiczna.
Zdjęcia pantomograficzne w pigułce – technika wykonywania, błędy techniczne i artefakty, anatomia radiologiczna, podstawy interpretacji.
Interaktywna analiza zdjęć rentgenowskich
4 pkt. edukacyjne

SŁOWA KLUCZOWE
FuturDENT   targi stomatologiczne   radiologia cyfrowa  

POLECAMY W SERWISACH