PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FDI: o czym będzie się mówić na kongresie w Madrycie

kan
21-11-2016, 08:05
FDI: o czym będzie się mówić na kongresie w Madrycie FDI zaprasza na kongres do Madrytu
Po kongresie w Poznaniu powoli milkną echa, a o kolejnym dorocznym spotkaniu mówi się coraz więcej. Jakie problemy zajmą szczególną pozycję w programie naukowym kongresu FDI w Madrycie?

Dr Óscar Castro Reino, prezes Spanish Dental Association podkreśla, że jeden z aktualnych problemów medycyny - znaczenie czynników ryzyka chorób przewlekłych – leży na sercu organizatorom kongresu FDI,  w Madrycie w 2017 r.

Szczególnie dokładnie będą zgłębiane związki między zdrowiem jamy ustnej a zdrowiem ogólnym. To w gruncie rzeczy rola dentystów, by dotrzeć do opinii publicznej z informacją, że dobry stan jamy ustnej jest tak ważny w profilaktyce chorób dotykających inne rejony organizmu – podkreśla dr Castro Reino.

Ale też ma nadzieje, że uczestnicy kongresu będą podczas kogresu korzystać ze wszystkich atrakcji Madrytu. Nie przypadkiem jest to jedno z trzech miejsc na świecie, gdzie najczęściej odbywają się międzynarodowe spotkania. Madryt tę popularność zawdzięcza swojej urodzie, ale też  idealnemu położeniu - w samym centrum Europy. Ma przyjazny klimat, fascynującą historię, która łączy Hiszpanię z krajami Ameryki Łacińskiej, sławną kuchnię i ciekawe muzea. Organizatorzy pracują nad atrakcjami, które wypełnią uczestnikom konferencji czas po zakończeniu wykładów i warsztatów – mówi dr Castro Reino, zachęcając do udziału w kolejnym kongresie FDI.

Więcej: fdiworldental.org

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH