PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dr n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska: z konsultanta na konsultanta

jsz
04-03-2014, 07:49
Dr n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska: z konsultanta na konsultanta Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Google maps)
Dr n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska została powołana na stanowisko konsultanta wojewódzkiego na Podlasiu w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej

Akt powołania na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej dr n. med. Anna Wincewicz - Pietrzykowska otrzymała z rąk wicewojewody podlaskiego Wojciecha Dzierzgowskiego.

Dr n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska jest zastępcą kierownika Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Plastycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Od 2005 r. aż do momentu powołania pełniła ona funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Dr n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1974 roku. W Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej pracuje od 1974 r. Posiada specjalizację chirurgii szczękowej. W 1980 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH