PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dolnośląski OW NFZ w sprawie stomatologii: wartości umów i konkursy

js
03-11-2015, 08:42
Dolnośląski OW NFZ w sprawie stomatologii: wartości umów i konkursy Niewiele czasu na decyzje w sprawie świadczeń stomatologicznych (foto: pixabay)
Dolnośląski OW NFZ przedstawia propozycje finansowania świadczeń na I półrocze 2016 r. oraz publikuje postępowania konkursowe. Uwaga pozostało niewiele czasu na dopełnienie formalności.

Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił postępowania konkursowe poprzedzające zawarcie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne. Termin składania ofert upływa 16 listopada 2015 r.

Ten sam OW NFZ zamieścił w Portalu Świadczeniodawcy pliki, dotyczące propozycji finansowania świadczeń obejmujących leczenie stomatologiczne w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 30 czerwca 2016 r.

NFZ czeka na dwa oświadczenia:

- o warunkach realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w 2016 r. (załącznik nr 1);

- o aktualizacji potencjału i spełnianiu warunków koniecznych do realizacji świadczeń, wynikających z przepisów (załącznik nr 2).

Urzędnicy NFZ proszą o wydrukowanie i podpisanie przez osobę upoważnioną propozycji finansowych DOW NFZ  na I półrocze 2016 r. oraz o dostarczenie do DOW NFZ (do 6 listopada 2014 r.) dwóch egzemplarzy protokołów (wraz z załącznikami).

W przypadku braku zgody na przedstawioną propozycję wartości umowy, odesłany protokół  powinien  zawierać uzasadnienie odmowy jej przyjęcia.

Kontakt tel. 71 7979383

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH