PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysto, daj znak w Światowym Dniu Zdrowia Jamy Ustnej

ms
26-02-2018, 07:00
Dentysto, daj znak w Światowym Dniu Zdrowia Jamy Ustnej Polska mówi #aaa
Na całym świecie dentyści realizują akcje, o których z pewnością będzie się mówić w trakcie Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca). To także czas na Twój projekt. Co zrobić, żeby zaistnieć w ŚDZJU?

Mapa kampanii - mapa drogowa

* Inicjatywy mogą być umieszczane na mapie bezpłatnie przez wszystkich, którzy chcą realizować idee Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej: gabinety stomatologiczne, lekarskie, szkoły, przedszkola, wydawnictwa, organizacje, towarzystwa, samorządy lokalne oraz inne.

* Najważniejszym zadaniem uczestników kampanii powinno być upowszechnianie wiedzy o zdrowiu jamy ustnej – korzyściach płynących z właściwej troski o to zdrowie i jednocześnie przekazywanie informacji o skutkach zaniedbań. Kluczowym przekazem kampanii jest: „Jama ustna jest zwierciadłem ciała. Nie ma zdrowego organizmu bez zdrowej jamy ustnej”.

* Najciekawsze inicjatywy, o największym zasięgu, najbardziej kreatywne, mają szansę zostać wyróżnione w oficjalnych kanałach informacyjnych kampanii. Wpisy można dowolnie aktualizować po zalogowaniu na własne konto.

* Mapa nie stanowi kanału reklamowania usług. Projektując inicjatywę oraz opisując ją w formularzu należy o tym pamiętać. Mapa nie jest wizytówką gabinetu czy firmy. Wpisy, które stanowią wyłącznie reklamę nie będą zatwierdzane. Jednocześnie organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby o inicjatywach dowiedziały się lokalne media oraz urzędy sprawujące władze na danym terenie.

* Uczestnicy kampanii powinni aktywnie promować jej idee, zarówno w miejscach realizacji inicjatywy (gabinety, szkoły, urzędy), poprzez np. rozwieszenie plakatów, rozdawanie ulotek oraz w social media (udostępnianie postów i grafik).

* Oficjalnymi hasztagami promującymi kampanię są: #aaa #polskamowiaaa #WOHD18 (szczególnie Twitter) #ThinkMouthThinkHealth.

Tutaj można zgłosić swoją inicjatywę, podobną jak te poniżej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH