PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka z Konina w Europarlamencie?

ms
26-02-2014, 07:59
Dentystka z Konina w Europarlamencie? Dentystka z Konina w Europarlamencie? (foto: sxc.hu)
Tak się stanie, gdy w wyborach do Europarlamentu głosujący poprą Grażynę Pietrzykowską - Ćwiek dentystkę z Konina. Cieszy, że przedstawicielka mało aktywnej grupy zawodowej, jeśli chodzi o uczestnictwo w życiu politycznym, ma ambicję i zapał, aby reprezentować Polskę na forum UE.

Jak na razie, program wyborczy Grażyny Pietrzykowskiej - Ćwiek, kandydującej z ramienia Solidarnej Polski, jest niezwykle enigmatyczny. Dentystka cieszy się, że Solidarna Polska otwarta jest na młodych ludzi, że chce dla dobra Polski wprowadzać programy, które będą służyły wszystkim Polakom a nie tylko jednostkom. - Pragnę, żeby kobiety miały lżej w życiu, żeby nie pracowały ciężko, ale też żeby spełniały się zawodowo - wyliczała na przedwyborczym spotkaniu Grażyna Pietrzykowska - Ćwiek. - Mam wolę pomóc polskiej rodzinie - twierdzi kandydatka do Europarlamentu.

Obserwatorzy życia politycznego nie dają dentystce dużych szans na zasiadanie w ławach Europarlamentu. Ponoć ma ona niewiele do powiedzenia w sprawie konkretnych rozwiązań służących polskiej rodzinie.

Czy Grażyna Pietrzykowska - Ćwiek będzie politykiem, o tym zadecydują wyborcy, na razie jest dobrym fachowcem. Świadczą o tym wpisy na internetowych formach, chociaż zdarzają się i negatywne posty, ale te dentystka kwituje stwierdzeniem o nieuczciwych akcjach ze strony konkurencji.

Dwa przykłady na tak

Bardzo profesjonalna a przy tym przesympatyczna Pani stomatolog. Ceny faktycznie biją na głowę pozostałe warszawskie gabinety - za tę samą (a może nawet lepszą?) jakość u tej Pani płacę sporo mniej - tylko dlatego, że gabinet Pani Grażyny nie jest nastawiony wyłącznie na zysk. Robiłam chyba już wszystko co było możliwe do zrobienia - i zarówno ja, jak i znajomi, którym poleciłam gabinet są zachwyceni. Zresztą warto sprawdzić osobiście. Szczerze polecam.

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem u jakiego do tej pory byłam. Jest bardzo miła, delikatna i co najważniejsze wie co robi. Wyleczyłam u p. Grażyny wszystkie zęby tj. 14 i jestem bardzo zadowolona do tego w miłej atmosferze i bez bólu. Ceny są bardzo promocyjne do tego Pani doktor wyleczyła mi jeden ząb gratis i ściągnęła kamień w cenie. Dodam, że nawet zastrzyk ze znieczuleniem nie był tak bardzo bolesny i też gratis. Ja osobiście Pani doktor bardzo dziękuję i jestem zachwycona jej umiejętnościami i osobowością. Na pewno będę namawiać znajomych aby odwiedzili gabinet w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH