PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka jeździła z pacjentką po mieście szukając pomocy

27-02-2013, 00:16
Dentystka jeździła z pacjentką po mieście szukając pomocy (fot. sxc.hu)
Dentystka jeździła z pacjentką po mieście szukając pomocy (fot. sxc.hu)
Dentystka z Poznania, nie mogąc poradzić sobie z leczeniem zdecydowała się poszukać konsultacji w innej placówce. Jak nie trudno się domyślić, pacjentka nie była zadowolona z takiego obrotu wydarzeń. O sprawie informuje Głos Wielkopolski. Nie komentując faktów przedstawiamy jedynie relację opublikowaną przez redakcję.

"Głos Wielkopolski" prezentuje historię pani Anety, która ofertę jednego z gabinetów stomatologicznych znalazła na portalu z ofertami zakupów grupowych. Klinika proponowała prostowanie zębów za pomocą nowoczesnych nakładek clear aligner, podobno w atrakcyjnej cenie.

Zanim pacjentka trafiła do kliniki upewniła się telefonicznie w kwestii warunków oferty. Zdaniem właścicielki gabinetu, w trakcie rozmowy obraziła konsultantkę.

Jak donosi GW, pani Aneta w końcu trafiła na leczenie. Leczenie, które jak przekonuje, było dla niej koszmarem. Według relacji kobiety, dentystka rozwierciła jej cztery zęby jednocześnie. Gazeta nie podaje dlaczego, ale sytuacja w pewnym momencie przerosła dentystkę.

Wsiadła więc z pacjentką do swojego samochodu i zaczęła szukać pomocy. Podobno w aucie, na kolanie sporządziła kartę pacjenta. W sobotni wieczór Centrum Stomatologii przy Bukowskiej było już nieczynne. Na początek dentystka udała się do byłego Szpitala Wojskowego, gdzie od lat nie ma już stomatologii. Potem pojechały do Szpitala Klinicznego przy ul. Przybyszewskiego. Stamtąd również obie panie zostały odesłane z kwitkiem. Szpital nie prowadzi pomocy doraźnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   opinie o dentystach   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH