PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści walczą w małopolskim plebiscycie "Lekarz i Przychodnia Roku 2012"

30-11-2012, 05:48
Dentyści walczą w małopolskim plebiscycie
Dentyści walczą w małopolskim plebiscycie "Lekarz i Przychodnia Roku 2012". Na zdjęciu statuetki z ubiegłej edycji. (źródło: lekarz-roku.pl)
Ruszył finałowy etap 9. plebiscytu Lekarz i Przychodnia Roku 2012 w Małopolsce. O tytuł najlepszego lekarza dentysty rywalizuje ośmiu stomatologów. Jeden gabinet stomatologiczny ma szansę wygrać w kategorii Przychodnia. Laureatów wybiorą pacjenci.

Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Ideą konkursu jest docenienie rzetelnej pracy lekarzy i placówek medycznych w regionie.

Pomysłodawcami oraz organizatorami przedsięwzięcia są: Agencja PR Image Line Communications wraz z "Gazetą Krakowską" i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie. Szefem kapituły plebiscytu jest przewodniczący Okręgowej Izby Lekarskiej - dr hab. med. Andrzej Matyja

Zdecydują SMS-y i kupony

Pierwszy etap wyłonił ośmiu stomatologów, którzy będą rywalizować o tytuł najlepszego w województwie. Jedyny gabinet świadczący usługi dentystyczne, za konkurentów ma przychodnie o innych specjalnościach niż stomatologiczna.

 
KATEGORIA: Lekarze dentyści
Maria Kostrzewa-Seyoum, Brzesko

Katarzyna Łukasik, Świątniki Górne

Katarzyna Tabasz-Mikulska, Nowy Sącz

Bożena Szczepaniec, Kraków

Krystyna Banaś-Głąb, Kraków

Jerzy Ratusiński, Kraków

Edyta Chyłek, Kraków

Mirosław Kagan, Dobra/k.Limanowej

 
KATEGORIA: Przychodnia
Gabinet Stomatologiczny SEYOUM w Brzesku

 

Na kandydatów można głosować na kuponach drukowanych przez "Gazetę Krakowską" (do 28 grudnia) lub przez SMS (do 3 stycznia 2013 r.).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH