PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści otrzymali certyfikaty programu prof. Hürzelera

16-11-2012, 05:50
Certyfikaty programu prof. Hurzelera rozdane (fot. Dental Depot Wasio)
Certyfikaty programu prof. Hurzelera rozdane (fot. Dental Depot Wasio)
Czterech polskich dentystów zakończyło edukację w ramach programu Curricullum Periodontologiczno-Implantologicznego stworzonego przez prof. Markusa Hürzelera we współpracy z Instytutem Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikaty ukończenia półtorarocznych studiów otrzymali: lek. dent. Piotr Puchała, lek. dent. Radosław Jadach, lek. dent. Katarzyna Suckiel-Papiór, lek. dent. Bogusława Czarnowska.

Currrilculum periodontologiczno-implantologiczne zostało stworzone na polskiej uczelni przez prof. Markusa Hürzelera, wybitnego praktyka, profesora Uniwersytetu Albert - Ludwigs we Freiburgu i Uniwersytetu Texas w Huston. To pierwsza edycja studiów. Patronem programu jest CEIA, czyli Central European Implantology Academy, a konsultantem projektu - dr n. med. Witold Jurczyński.
Dentyści docenili praktykę
W sumie dentyści musieli zaliczyć aż 4 praktyczne moduły szkoleniowe, składające się z:  mikrochirurgii, chirurgii periodontologicznej, chirurgii plastycznej przyzębia i implantacji w strefie estetycznej i wykazać w formie prezentacji wprowadzenie najnowszych technik do praktyki.

- To program dla tych, którzy od praktycznej strony chcą poznać zagadnienia związane z mikrochirurgicznym podejściem do estetyki biało-czerwonej podczas zabiegów implantologicznych i periodontologicznych - mówi lek. dent. Piotr Puchała, jeden z uczestników programu. - To rzadka okazja, żeby podpatrzeć jak Marcus Hürzeler przeprowadza implantację w strefie estetycznej, czy wykonuje na żywo zabieg pokrycia recesji tkankami pobranymi z podniebienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   Markus Hürzeler   Wydarzenia   Kariera  

POLECAMY W SERWISACH