PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2015 - preludium FDI 2016

Mirosław Stańczyk
10-09-2015, 12:21
CEDE 2015 - preludium FDI 2016 Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, organizatora CEDE
Kilka miesięcy przed godziną zero, a więc startem CEDE 2015,  obiecywała pani jabłka dla wszystkich, jabłka w istocie witają gości. Czy pozostałe elementy, oczywiście zdecydowanie ważniejsze, funkcjonują zgodnie z planem? – o to pytamy Ewę Mastalerz, współwłaścicielkę firmy Exactus, organizatora CEDE.

Ewa Mastalerz: Jabłka oczywiście są. Mam przeświadczenie, że wszystko co bardziej i mniej ważne zostało zapięte na ostatni guzik. Faktem jest, iż CEDE to ogromne przedsięwzięcie m.in. natury logistycznej. Wprowadzamy w tym roku pewne korekty organizacyjne, zważywszy że tegoroczne targi są generalną próbą przed przyszłym rokiem, a więc kongresem FDI, który gościć będziemy w Poznaniu.

Może to złe słowo poligon, ale dzięki CEDE 2015 wiemy co trzeba zmienić, aby w przyszłym roku poszła w świat informacja, że Polska potrafi przedstawić ciekawą, miejmy nadzieję niezapomnianą,  ofertę międzynarodowej społeczności funkcjonującej w branży stomatologicznej.

infoDENT24.pl: CEDE 2015 i FDI 2016 to jednak inne światy, także pod względem tzw. ceny wystawienniczej.

Ewa Mastalerz: Mamy nadzieję, że w 2016 r. w Poznaniu pojawią się te same firmy, które gościmy w tym roku. Zapraszamy oczywiście także tych, którzy z różnych przyczyn nie pojawili się na CEDE 2015.

Nawet jeśli podczas kongresu FDI w głównej mierze będą to firmy matki, niekoniecznie z polskim rodowodem, to nie wyobrażam sobie, aby reprezentanci tych firm nie brali pod uwagę tego co o polskim rynku wiedzą rodzimi dystrybutorzy, bo oni znają realia naszego rynku najlepiej. 

Sądzę, że wystawa związana z kongresem FDI będzie pod względem zajmowanej powierzchni porównywalna do CEDE 2015. W tym roku w Poznaniu prezentuje ofertę ok. 280 wystawców. Faktem jest, że w przyszłym roku główną rolę odgrywać będą firmy globalne, ale także dla podmiotów z polskim rodowodem chcemy przygotować coś interesującego. Może będzie to część powierzchni dedykowana polskim firmom właśnie. Zapewne Poznań byłby ciekawym miejscem do zaprezentowania tego co najlepsze mają do zaoferowania nie tylko gracze operujący na rynkach międzynarodowych. Tak duża impreza, jaką jest kongres FDI, z pewnością będzie dobrym powodem, aby pojawili się w Poznaniu, oprócz gości zagranicznych, i to w dużej grupie - także lekarze dentyści z Polski. Witamy wszystkich tych, którzy interesują się osiągnięciami światowej nauki i techniki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Ewa Mastalerz   Exactus   CEDE 2015   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH