PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2015 pod znakiem nauki

ms
10-09-2015, 07:08
CEDE 2015 pod znakiem nauki CEDE 2015
Podczas CEDE 2015, po raz pierwszy od 1991 r., w tak szerokim zakresie, przedstawiciele stomatologicznych oddziałów uniwersytetów medycznych prezentują problemy codziennej stomatologii klinicznej w połączeniu z dowodami naukowymi. Nowa forma interaktywnej, wirtualnej dyskusji wzbogaca poruszane tematy.

Ewa Mastalerz współwłaścicielka firmy Exactus, organizatora CEDE powiedziała infoDENT24.pl: Zobowiązuje nas idea, która towarzyszyła powstaniu CEDE. Po latach fantastycznej współpracy z profesorem Stanisławem Suliborskim, kierownikiem naukowym Zjazdów Zespołów Stomatologicznych, postanowiliśmy powrócić do korzeni.

Pierwsza wystawa CEDE towarzyszyła Kongresowi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. 25-tej edycji towarzyszy Konferencja Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.  Znakiem czasu jest znaczek @ przy nazwie (Konferencja PTS@CEDE2015 Stomatologia Kliniczna), ale w dalszym ciągu PTS, najstarsze towarzystwo naukowe w polskiej stomatologii,  gwarantuje bardzo dobry poziom wykładów.

Tegoroczna Konferencja Stomatologii Klinicznej PTS@CEDE to nowe spojrzenie na problematykę codziennej praktyki lekarza stomatologa. To spotkanie stomatologii ogólnej z połączonym spojrzeniem wszystkich specjalności stomatologicznych. Po raz pierwszy od 1991 roku na CEDE, w tak szerokim zakresie, przedstawiciele stomatologicznych oddziałów uniwersytetów medycznych przedstawiają problemy codziennej stomatologii klinicznej w połączeniu z dowodami naukowymi. Nowa forma interaktywnej, wirtualnej dyskusji wzbogaci poruszane tematy.

Konferencja PTS@CEDE to wydarzenie na którym nikogo, kto chce być na bieżąco z aktualnościami stomatologicznymi, nie powinno zabraknąć.

Jako organizatorom, zależy nam przede wszystkim na tym, aby każdy zwiedzający wyjechał z CEDE z nową myślą, pomysłem, wiedzą, informacją, ideą, którą wykorzysta w swojej praktyce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE 2015   targi stomatologiczne   Ewa Mastalerz   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH