PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2012 - relacja na żywo (trzeci dzień)

20-09-2012, 08:15
Łukasz Sowa i Mirosław Stańczyk (od lewej), czyli infoDENT24.pl na CEDE 2012
Łukasz Sowa i Mirosław Stańczyk (od lewej), czyli infoDENT24.pl na CEDE 2012
Wiadomości dobre lub złe, ale zawsze prawdziwe. Fakt, to nie nasze powiedzenie, ale nasze będą wiadomości. Nie obiecujemy, że wszystkie informacje będą dobre, ale dołożymy starań żeby wszystkie były rzetelne . Cieszymy się, że od 20 września 2012 roku od godziny 10.00 rozpoczęliśmy nową jakość w informacji dla wszystkich osób związanych z branżą stomatologiczną. Zapraszamy do lektury, ale przede wszystkim do korzystania z użytecznych narzędzi dostępnych na portalu infoDENT24.pl.

 

DZIEŃ TRZECI (sobota)

15.48 - kończymy pierwsze CEDE w historii infoDENT24.pl. Było to pełne emocji i nowych kontaktów wydarzenie, z którego energię czerpać będziemy pewnie jeszcze długo. Dziękujemy za miłe słowa, komentarze, uwagi i sugestie. Obiecujemy, że weźmiemy je pod uwagę doskonaląc naszą plaftormę! Zaglądajcie do nas codziennie.

Do zobaczenia za rok (a może wcześniej)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.15 - 8662 - tyle osób, według Organizatora, przekroczyło bramki wejściowe, w dniu wczorajszym. Potwierdziły się więc nasze przypuszczenia, że ruch w piątek był większy niż pierwszego dnia (6 tys. gości). Oficjalne, pełne dane, Exactus zaprezentuje w poniedziałek.

[caption id="attachment_2412" align="alignleft" width="300" caption="W ciągu pierwszych dwóch dni CEDE odwiedziło ok 15 tys. osób"]W ciągu pierwszych dwóch dni CEDE odwiedziło ok 15 tys. osób[/caption]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00 - w kategorii "Sprzęt Stomatologiczny" Grand Prix CEDE 2012 przypadł w udziale spółce Dental Nanotechnology za Nanotec Endo. W rozmowie z portalem infoDENT24.pl mec. Paweł Klimek, prezes zarządu wyjaśnił, że spółka jest wytwórcą unikalnego systemu do irygacji kanałów korzeniowych Nanotec Endo. Właścicielem światowego patentu jest główny udziałowiec spółki dr Roman Borczyk. Jest to nowe rozwiązanie opatentowane zaledwie kilka miesięcy temu.

System stanowi połączenie urządzenia podającego płyn płuczący oraz części ssącej. Nanotec Endo zapobiega przedostawaniu się płynu płuczącego do jamy ustnej pacjenta oraz znacznie zmniejsza ryzyko przepchnięcia zawartości systemu kanałów korzeniowych poza otwór wierzchołkowy.

 

[caption id="attachment_2414" align="alignleft" width="300" caption="mec. Paweł Klimek, prezes zarządu Dental Nanotechnology (foto: infoDENT24.pl)"]mec. Paweł Klimek, prezes zarządu Dental Nanotechnology (foto: infoDENT24.pl)[/caption]

SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   targi   infoDENT24.pl   CEDE   na żywo   relacja   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH