PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Bydgoska poliklinika wyleczy zęby przyszłym sportowcom

ws
25-11-2015, 10:09
Bydgoska poliklinika wyleczy zęby przyszłym sportowcom Poliklinika w Bydgoszczy wyleczy zęby uczniów szkoły sportowej (foto: pixabay)
Bydgoski Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką podpisał umowę na leczenie stomatologiczne uczniów Zespołu Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego z Bydgoszczy.

Celem porozumienia jest poprawa warunków wczesnego wykrywania i leczenia próchnicy u dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Szkoła nie będzie ponosić kosztów udzielania świadczeń zdrowotnych. Leczenie odbywać się ma w przychodni stomatologicznej zlokalizowanej w Poliklinice.

Personel, przyjmujący uczniów szkoły sportowej, posiada wszelkie uprawnienia i umiejętności niezbędne do prawidłowej realizacji leczenia.

Świadczenia zdrowotne będą udzielane w godzinach od 8:00 do 18:00, przy czym szczegółowy harmonogram przyjęć w gabinecie stomatologicznym określi załącznik do umowy. 

Rejestracja uczniów, oczekujących na udzielenie świadczenia, odbywać się będzie w rejestracji Polikliniki na podstawie uprzedniego osobistego lub telefonicznego zgłoszenia.

Osobą odpowiedzialną za realizację porozumienia ze strony szpitala jest: Henryk Chołody, zastępca komendanta — kierownik Polikliniki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dzieciństwo bez próchnicy   sport   Bydgoszcz  

POLECAMY W SERWISACH