PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Be Active Dentist z Grand Prix Publiczności CEDE 2014

ŁS
15-09-2014, 08:24
Be Active Dentist z Grand Prix Publiczności CEDE 2014 Be Active Dentist - laureaci konkursu Grand Prix Publiczności CEDE 2014 (fot. infoDENT24.pl)
Byli najliczniejszą i najbardziej wyróżniającą się grupą tegorocznej edycji CEDE. Młodzi stomatolodzy z Be Active Dentist nie zawiedli w roli faworytów i zwyciężyli w Grand Prix Publiczności CEDE 2014.

Interaktywne głosowanie publiczności na najlepszy „produkt" wystawy odbywało się po raz pierwszy w historii CEDE. Głosujący swoje poparcie wyrażali za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne.

BAD miało nie lada konkurencję, do rywalizacji stanęło 21 produktów. Pierwsze godziny głosowania pokazały jednak, że BAD będzie liczył się w walce o zwycięstwo. Ostatecznie młodzi dentyści wygrali z ogromną przewagą.

- Ci młodzi ludzie to przyszłość branży stomatologicznej - podkreślał wręczający zwycięzcom statuetkę CEDE dr Jan Dethloff.

- Dziękujemy za wyróżnienie, wsparcie i oczywiście zapraszamy do współpracy - mówił lek. dent. Maciej Michalak, szef Be Active Dentist.

Za zwycięzcami konkursu przemawiało wiele: Strefa Testów, szkolenia, punkt konsultacyjny dotyczący środków UE dla lekarzy dentystów czy wreszcie akcja charytatywna, w której uczestnicy kręcąc kilometry na rowerze stacjonarnym zbierali pieniądze dla chorego stomatologa. A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej pomysłów członków Be Active Dentist.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH