• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

AP - KOLCE dla świadczeniodawców

NFZ/szaft
15-01-2015, 14:38
AP - KOLCE dla świadczeniodawców AP- KOLCE tu dentysta będzie rejestrował kolejki oczekujących (fot. PTWP)
Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował, że została uruchomiona aplikacja Kolejki Centralne (AP-KOLCE). Aplikacja przeznaczona jest dla świadczeniodawców do prowadzenia list oczekujących.

NFZ wyjaśnia, że moduł obsługi rejestru kolejek oczekujących to aplikacja internetowa, będąca częścią Portalu SZOI. Jej podstawowym zadaniem jest umożliwienie świadczeniodawcom rejestrowanie informacji o kolejkach oczekujących do poszczególnych świadczeń w ramach miejsc realizacji tych świadczeń. Aplikacja ta służy do prowadzenia list oczekujących na udzielanie świadczeń gwarantowanych, do których dostępność, mierzona średnim czasem oczekiwania, jest znacznie utrudniona.

Warunkiem uzyskania przez świadczeniodawcę dostępu do systemu jest posiadanie konta w portalu SZOI/Portalu Świadczeniodawcy. Instrukcja postępowania, w celu uzyskania dostępu do systemu oraz obsługi aplikacji, znajduje się w załączniku do komunikatu "Kolejki Centralne. Instrukcja użytkownika AP-KOLCE.". W przypadku wątpliwości związanych z dostępem i obsługą aplikacji świadczeniodawca powinien skontaktować się z odpowiednim oddziałem wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia.

Więcej: nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH