PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Alfabet CEDE 2017

ms
04-09-2017, 22:50
Alfabet CEDE 2017 Alfabet CEDE
26. edycja CEDE tylko z pozoru będzie wyglądała tak jak poprzednie. Wydarzenie skrywa wiele nowości, które mają zadanie sprawić, aby wystawa produktów stomatologicznych była atrakcyjna.

A – aplikacja mobilna CEDE. Katalog wystawców (ponad 200), mapy pawilonów, program naukowy, streszczenia wykładów, notatnik, czyli CEDE 2017 w dłoni. Do pobrania za darmo na wszystkie systemy mobilne.

B – bloki tematyczne Kongresu Unii Stomatologii Polskiej – są poświęcone właściwie każdej z dziedzin stomatologii od akrylu, przez CAD/CAM i ortodoncję, po zaburzenia czynnościowe narządu żucia i zdrowie ogólne. W programie pozycje nie tylko dla stomatologów, ale także techników, higienistek i asystentek. Program naukowy Kongresu to efekt dialogu praktyków i naukowców, stworzony po to, aby pokazać jak świadomie leczyć i dokonywać właściwych decyzji biznesowych, również w zakresie zakupu sprzętu i materiałów.

C – ceny. Zwiedzanie wystawy, nawet trzydniowe, jest tradycyjnie bezpłatne. Tak samo jak udział w sesjach bezpłatnych: sesji Naczelnej Izby Lekarskiej (15 września) oraz sesj Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce (16 września). Pozostałe sesje Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (karta wstępu 1 lub 3 dniowa, dowolna liczba wykładów), warsztaty czy wybrane szkolenia firm są płatne. Cennik dostępny jest tutaj. Ceny dla techników, higienistek, asystentek, studentów oraz uczniów – baaardzo atrakcyjne!

D – data. 14-16 września 2017 r. to data 26. Edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2017 z towarzyszącym jej 1. Kongresem Unii Stomatologii Polskiej.

E – emocje. Z pewnością będą towarzyszyły odmienionej edycji CEDE, tak samo w ostatnich chwilach głosowania w konkursie Gwiazdy CEDE (głosujemy do godz. 16.00 14 września), jak i podczas warsztatów na kadawerach (ludzki preparat nieutrwalony), które będą nie lada gratka dla tych, którzy chcą uczyć się w warunkach maksymalnie zbliżonych do naturalnych.

F – filozofia. Biznes i nauka wzajemnie się uzupełniają – to myśl przewodnia CEDE 2017. W nazwie “Kongres Unii Stomatologii Polskiej” kryje się idea współpracy naukowców, praktyków oraz przedstawicieli firm, która będzie nam przyświecać w kolejnych latach. Beneficjentami tej współpracy będą zarówno uczestnicy jak i wystawcy.

G – „Gwiazdy CEDE” – po raz pierwszy w historii polskiej stomatologii – internetowe głosowanie na najlepsze/najbardziej ulubione produkty w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka, IT/edukacja. Produkty laureatów rozbłysną w specjalnie przygotowanej Alei Gwiazd.

H – hotele. W Poznaniu każdego roku pojawiają się kolejne hotele, ale najlepsze pokoje szybko wypadają z puli. Na stronie www.cede.pl prezentujemy listę rekomendowanych (w różnych cenach) miejsc do spania.

I – internet. Skrywa szczegółowe informacje dla uczestników wystawy i Kongresu. Najlepszymi źródłami informacji są witryny: www.cede.pl, www.cedenews.pl oraz profil na Facebook’u.

J – jakość. Organizatorzy CEDE nie ukrywają, że chcą równać do najlepszych na świecie w kwestii organizacji i jakości, ale nie koncentrują się na wiernym kopiowaniu idei, lecz sami je kreują.

SŁOWA KLUCZOWE
CEDE_nowa_odsłona   CEDE 2017  

POLECAMY W SERWISACH