• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Akcje darmowych przeglądów dentystycznych - jak grzyby po deszczu

ms
16-03-2015, 07:54
Akcje darmowych przeglądów dentystycznych - jak grzyby po deszczu Stomatologia w aptece
Praktycznie nie ma weekendu, w czasie którego bardziej lub mniej znane firmy nie organizowałyby bezpłatnych przeglądów jamy ustnej. Ci, którzy przeprowadzają takie przeglądy mają szansę na pozyskanie nowocześnie myślących pacjentów.

W gliwickim centrum handlowym Europa Centralna sieć aptek Super Pharm organizuje weekendowe akcje związane ze zdrowym stylem życia. W połowie marca 2015 r. klienci Super Pharm zapraszani byli na konsultacje w kwestiach związanych z higieną jamy ustnej. Każdy chętny mógł dokonać przeglądu stanu uzębienia. Do uczestnictwa w profilaktycznej akcji zapraszane były całe rodziny z dziećmi. W momencie, gdy na fotelu dentystycznym siadał rodzic, nad dzieckiem roztaczano fachową opiekę.

- Na wizytę u dentysty często w naszej zabieganej codzienności nie ma czasu. Stąd można uczynić to podczas weekendowych zakupów. Zależy nam na tym, aby być blisko potrzeb, stąd pomysł takiej akcji - wyjaśniała powody takiej akcji Magdalena Kończak-Łabas, organizatorka akcji z Super Pharm.

Po darmową poradę stomatologa sięgnąć będą mogli w najbliższy weekend uczestnicy Festiwalu Alternatywnej Zjednoczonej Aktywności w Głogowie. Wśród wielu imprez, głównie o charakterze kulturalnym, będą także organizowane darmowe przeglądy dentystyczne i prelekcje mające na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa jak prawidłowo dbać o jamę ustną.

Źródło: nowiny.gliwice.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH