PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Agnieszka Szyłak - Łysoń lekarzem dentystą 2013 r. w Białymstoku

mi
03-12-2013, 08:05
Agnieszka Szyłak - Łysoń lekarzem dentystą 2013 r. w Białymstoku Agnieszka Szyłak - Łysoń lekarzem dentystą 2013 r. w Białymstoku (foto: Fotolia)
Kolejny konkurs na najlepszego lekarza dentystę rozstrzygnięty. Tym razem wyniki plebiscytu ogłosił ukazujący się na Podlasiu "Kurier Poranny". Wśród lekarzy dentystów pierwsze miejsce, głosami czytelników gazety zajęła Agnieszka Szyłak - Łysoń.

Laureatka wyprzedziła Krystynę Korycką i Alicję Dudkę.

Agnieszka Szyłak - Łysoń pracuje w Gabinecie Stomatologicznym Dla Dzieci i Dorosłych "DENTINKA" przy ul. Malmeda 33 w Białystoku.
O sobie i swojej pracy mówi: lubię pracę z ludźmi, niezależność, profesjonalizm, a przede wszystkim uśmiech na twarzy moich pacjentów.
Nieliczne wolne chwile spędza z mężem oraz synkiem na łonie natury.

W konkursie brało udział 14 stomatologów. Na wszystkich kandydatów, a więc także na lekarzy, pielęgniarki, położne i przychodnie głosowało 4 tys. osób, które według ustaleń Kuriera Porannego wysłały 1,7 tys. kuponów i ponad 38 tys. SMS-ów. Z tej statystyki można wywieźć przekonanie, że na jedną głosującą osobę przypadało średnio niespełna po 0,5 wypełnionego kuponu i niemal po 10 wysłanych SMS-ów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH