PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zwycięzca tytułu Eskulap 2013 r., czyli kto?

jsz
21-02-2014, 11:08
Zwycięzca tytułu Eskulap 2013 r., czyli kto? Zwycięzca tytułu Eskulap 2013 r., czyli kto? (foto: freedigitalphotos)
Finałowa gala plebiscytu Eskulap 2013 odbyła się 11 lutego w dwóch różnych miejscach. Dlaczego?

11 lutego 2014 r. odbyła się gala finałowa plebiscytu Eskulap 2013. Statuetka dla najlepszego lekarza dentysty trafiła do Magdaleny Dec. Wyróżnione zostały także Katarzyna Peczynko, Izabela Kretkiewicz - Guzy.

Tymczasem można przeczytać także, że 11 lutego 2014 r podczas gali nagrodę i tytuł Eskulap 2013 r. otrzymała lek. dent. Ewa Zawiślak, zdobywając aż 52,4 proc. wszystkich głosów w kategorii lekarz stomatolog.

Zwyciężczyniom gratulujemy i pytamy co na to lekarz dentysta Marek Śmielecki z Gniezna, który od kilku tygodni dzierży tytuł w konkursie Eskulap 2013 r.

Cała trójka laureatów może czuć się nieswojo, bo oto nazwiska te nie znalazły się na liście wyróżnionych osób tytułem Esculap w konkursie Medicus - organu OIL w Lublinie.

Zaszczytów i wyróżnień tytułem Eskulap jest tyle, bo tę właśnie nazwę upodobało sobie wielu organizatorów konkursów na najlepszego (popularniejszego lekarza roku). Magdalena Dec jest laureatką na Podkarpaciu, Marek Śmielecki w Wielkopolsce, a Ewa Zawiślak w Leszczyńskiem.

Niestety nie wszystkie konkursy, tak jak te wyżej wymienione, mają dobrą prasę. Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, jeden z patronów konkursu Perła Eskulapa, wycofało się z udziału w tym projekcie, bo okazuje się, że istotnym kryterium zwycięstwa było wniesienie przez uczestników rywalizacji solidnej opłaty w wysokości 10 tys. zł. Nie zawsze zdobywcy statuetek Perły Eskulapa (na szczęście nie kategorii lekarz dentysta) mogli pochwalić się czystym kontem, jeśli idzie o uwagi i krytykę pacjentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy   Esculap  

POLECAMY W SERWISACH