PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zupełnie niespodziewany koniec leczenia kanałowego

ms
21-05-2014, 08:10
Zupełnie niespodziewany koniec leczenia kanałowego Zupełnie niespodziewany koniec leczenia kanałowego (foto: sxc.hu)
Tristan Galloway zajęty był leczeniem kanałowym, gdy usłyszał roztrzęsiony głos Diane Scheirbon, która tego dnia właśnie zaczęła pracę w jego gabinecie dentystycznym. - Panie doktorze proszę przyjść natychmiast będzie pan miał dziecko, nie co ja mówię – poprawiła się nowa pracownica - już ma pan dziecko.
Tristan Galloway westchnął na wspomnienie o licznej grupie kandydatek na stanowisko, które nieopacznie - jak widać - powierzył młodej dziewczynie.

Za przyzwoleniem pacjentki przerwał leczenie i ruszył do recepcji, z mocnym postanowieniem zweryfikowania podjętej decyzji co do zatrudnienia Diane Scheirbon. Ta przywitała go z nowo narodzonym dzieckiem na ręku. Nieopodal na kanapie siedziała nieznajoma dziewczyna, która na widok lekarza oświadczyła, że dziecko przyniosła, aby je zostawić. Malutka dziewczynka urodziła się zaledwie pięć godzin temu i jeszcze nie była karmiona.

Osłupiały Tristan Galloway pierwszy telefon wykonał do mamy. - Mamo przyjedź proszę, bo mamy dziecko, będą kłopoty. Tymczasem nieznajoma opuściła pospiesznie gabinet dentystyczny. Miała do tego prawo, gdyż praktyka Tristana Gallowaya usytuowana jest w Nampa (miasto w hrabstwie Canyon w stanie Idaho w USA). Zgodnie z Idaho Safe Haven Act kobieta, w ciągu 30 dni od narodzenia dziecka może je zostawić bez jakichkolwiek formalności. Z reguły takimi zdarzeniami zajmują się kliniki Safe Haven. W tym przypadku praktyka Tristana Gallowaya została przez zdesperowaną matkę po prostu pomylona z kliniką Safe Haven.

Diane Scheirbon nadal pracuje u Tristana Gallowaya. Przyznaje teraz, że w pierwszej chwili myślała, iż ma do czynienia ze swoistą formą żartobliwego przywitania nowego pracownika, ale gdy spojrzała na dziecko i kobietę, która ją przyniosła natychmiast zmieniła zdanie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dziecko w gabinecie   USA   Tristan Galloway  

POLECAMY W SERWISACH