PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zbadaj słuch u dentysty lub u ortodonty

jsz
29-04-2014, 07:03
Zbadaj słuch u dentysty lub u ortodonty
Znowu się dzieje w Poliklinice Stomatologicznej „Pod Szyndzielnią". Ostatnio specjaliści z placówki w Bielsku - Białej poinformowali o tym, że ... prawidłowa czynność narządu słuchu jest niezwykle ważna dla należytego rozwoju społecznego, emocjonalnego oraz umysłowego dziecka.

Zdanie to nie może dziwić, może natomiast dziwić fakt, że takie przesłanie kierowane jest do pacjentów, w miejscu, które kojarzy się wszystkim tylko i wyłącznie z leczeniem zębów.

Poliklinika Stomatologiczna „Pod Szyndzielnią" i Ortodoncja BECKER, jako jedyna placówka lecznicza na Śląsku posiada unikatowy system oparty o platformę badania zmysłów.

Personel polikliniki przeszkolony został przez specjalistów z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, pod kierownictwem prof. Henryka Skarżyńskiego.
Teraz każdy kto leczy zęby „Pod Szyndzielnią" może przy okazji zbadać słuch. Badanie jest bezstresowe, trwa krótko - zapewniają pracownicy polikliniki. Niestety diagnostyka nie jest darmowa, co może odstraszyć od przeprowadzenia badania znaczną część pacjentów Polikliniki Stomatologicznej „Pod Szyndzielnią".

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH