PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zaprojektuj maskotkę programu profilaktycznego

13-03-2013, 00:10
Zaprojektuj maskotkę programu profilaktycznego
Zaprojektuj maskotkę programu profilaktycznego
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu realizuje w partnerstwie z sześcioma innymi uczelniami medycznymi w Polsce Program Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców.  W ramach działań promocyjnych placówka ogłosiła konkurs na wykonanie projektu maskotki programu.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie projektu maskotki dowolnej postaci, która będzie skierowana do dzieci w wieku 3-5 lat, wywołującej ciepłe emocje, pomagającej w akceptacji nowego nauczyciela i wspierającej jego pracę w zakresie działań edukacyjnych związanych z higieną jamy ustnej. Maskotka ma nawiązywać do charakteru projektu.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich: osób prywatnych, organizacji, firm. Każdy uczestnik może nadesłać 1 projekt. Każda propozycja projektu powinna zawierać projekt graficzny lub rysunki wraz ze wskazówkami dotyczącymi jej wykonania.

Projekty prac konkursowych należy przesyłać w pełnej wersji kolorystycznej, podając kody kolorów w  systemach: CMYK lub Lab. Projekt maskotki należy dołączyć na nośniku elektronicznym, tj. na płycie CD lub DVD, która powinna zawierać:

a. zapis wektorowy maskotki w formacie: ai, eps, indd lub cdr oraz dodatkowo ai i eps;

b. kompletny kod źródłowy, z podaniem programu, w którym maskotka została wykonana;

c. zapis w plikach o rozszerzeniach: PDF 300 DPI, TIFF 300 DPI i JPG300 DPI.

Nagrodą główną w konkursie będzie zaproszenie do negocjacji na wykonanie projektu w 3D na bazie zwycięskiego projektu maskotki o wartości maksymalnej brutto 12.300,00 zł.

Termin nadsyłania prac upływa 22 marca br. Pełna wersja regulaminu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj

Program finansowany jest przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy oraz ze środków Ministerstwa Zdrowia. Zakłada edukację prozdrowotną i profilaktykę stomatologiczną chorób jamy ustnej u dzieci, w tym zabiegów higienicznych jamy ustnej, prawidłowego żywienia i kształtowania nawyków prozdrowotnych w zakresie higieny jamy ustnej. Działania skierowane będą bezpośrednio do dzieci, jak również do rodziców, opiekunów, wychowawców przedszkolnych oraz personelu medycznego, w tym pediatrów, pielęgniarek i położnych, mających kontakt z najmłodszymi dziećmi.

Kontakt: 

Biuro Projektu
Klinika Stomatologii Dziecięcej
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Bukowska 70
61-812 Poznań
Tel.: 61 854 74 58
Fax: 61 854 70 59
e-mail: biuroprojektusppw@ump.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   profilaktyka stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH