PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Z zazdrości chciał podać żonie tabletkę gwałtu

en
12-04-2018, 12:55
Z zazdrości chciał podać żonie tabletkę gwałtu Majid Mustafa (fot. Facebook)
W Wielkiej Brytanii trwa proces dentysty Majida Mustafy, męża zaginionej  polskiej prawniczki Renaty Antczak.

Tajemnica zaginięcia Renaty Antczak jest nadal niewyjaśniona, jednak nowe okoliczności wychodzą na jaw w trakcie sprawy sądowej. Okazuje się, że Majid Mustafa prosił swojego znajomego o kupienie psychoaktywnej substancji powodującej kilkugodzinną amnezję.

Dentysta tłumaczył przed sądem, chciał w ten sposób obezwładnić żonę, by odblokować jej iPhona za pomocą jej odcisku palca. A następnie sprawdzić, czy nie miała  romansu. Okazuje się, że miał obsesję na punkcie zdrady i próbował  śledzić na wszelkie sposoby. Zainstalował kamerę w jej samochodzie, a w komputerze szpiegujące oprogramowanie,  które miało sprawdzać jakich stron żona używa i do kogo wysyła e-maile. 

Majid twierdził na początku śledztwa, że Antczak mogła wyjechać do Polski i przyłączyć się do religijnej sekty. W domu znalazł list zatytułowany – Rytuał wyzwolenia. Był napisany po polsku. Znajduje się w nim zdanie: Wyzwalam się ze wszystkich obowiązków, zamknięć i ślubów: ubóstwa, podległości i posłuszeństwa, a następnie ...wyzwalam się z zaklęć, czarnej magii i magii uwięzienia i poddaństwa.

Mustafa Majid skończył stomatologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 1994 r. Ostatnio robił specjalizację z implantologii na University of Warwick. Był lubiany i ceniony przez pacjentów.

Więcej: bbc.com

Czytaj także: Dentysta oskarżony o otrucie swojej żony - Polki

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH