PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wyrywał zęby kombinerkami podczas seksu

The Guardian, Metro, The Independent/szaft
07-05-2015, 10:41
Wyrywał zęby kombinerkami podczas seksu Philip Lyle Hansen w oczekiwaniu na wyrok (fot. za mediami NZ)
Na randki umawiał się poprzez portal internetowy, wyłącznie z kobietami "przy tuszy". Interesował go nie tylko seks, ale przede wszystkim uzębienie pań, którego chętnie je pozbawiał. Nie, to nie scenariusz horroru, ale historia Nowozelandczyka, któremu kilka dni temu, sąd postawił sześć zarzutów.

Kobiety pytał, czy mają chore zęby, sugerował, że może pomóc. Jeżeli któraś z pań nosiła protezę, prosił, aby przy nim jej nie używała. Mówił, że wtedy jest piękniejsza.

To niegroźna część fetyszu 56-letniego Philip'a Lyle Hansen'a. Niestety mężczyzna - na co mają dowody prokuratorzy - chciał więcej. „Kręciło" go wyrywanie zębów. Nie miał uprawnień. Całą wiedzę stanowiła ta zdobyta w internecie. Śledczy, którzy zabezpieczyli jego komputer, wyliczyli, że ponad 600 razy szukał informacji, o tym jak ekstrahować uzębienie.

Nie posiadał również narzędzi - jedynie śrubokręt i kombinerki. Prokuratorzy znaleźli taki sprzęt - ze śladami krwi - tuż obok jego łóżka. Właśnie w łóżku jego fetysz dawał znać o sobie najmocniej, jednak dowody wskazują, że miejsce przeprowadzenia ekstrakcji nie miało dla niego znaczenia. Jedna z kobiet zeznała, że „zabieg" przeprowadził w samochodzie. Zęby wyrzucał przez otwarte okno.

W każdym z przypadków wobec kobiet stosował przemoc.  

Hansen pozna wyrok 19 czerwca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Philip Lyle Hansen   fetysz   ekstrakcja  

POLECAMY W SERWISACH