PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wyrwał dwadzieścia dziewięć zębów, miał poprzestać na trzech

ws
03-08-2015, 13:10
Wyrwał dwadzieścia dziewięć zębów, miał poprzestać na trzech Amazing Family Dental totalna ekstrakcja
Więcej, nie zawsze oznacza lepiej. Wyjątkowo pracowity dentysta przydarzył się jednemu z pacjentów Amazing Family Dental z Indianapolis. Po zabiegu okazało się, że ma o…dwadzieścia dziewięć zębów mniej, a chciał wyrwać trzy.

To przykry widok, gdy dorosły mężczyzna z wacikami w ustach płacze, opowiadając dziennikarzom to co przydarzyło mu się w Amazing Dental Dentist. Reporterzy miejscowych mediów dotarli do innych pacjentów ADD, którzy doświadczyli podobnej nadgorliwości dentystów, chociaż szczęśliwie dla nich nie w tak drastycznym stopniu, jak to było w przypadku indagowanego Amerykanina.

Dziennikarze, zaalarmowani przez okaleczonego pacjenta, próbowali dociec przyczyn tego typu aktywności dentystów z ADD. Zamiast jednak odpowiedzi doczekali się obecności interweniującego policjanta, zawiadomionego przez właściciela praktyki dentystycznej.

Nic nie usprawiedliwia dentystów z ADD, nawet fakt, że na frontonie praktyki dentystycznej widnieje na czołowym miejscu wielki napis Low cost extractions.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
błąd dentysty   sąd   odszkodowanie  

POLECAMY W SERWISACH