PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybielanie zębów zakończone poparzeniami trzeciego stopnia

ms
13-06-2016, 19:20
Wybielanie zębów zakończone poparzeniami trzeciego stopnia Problemy z wybielanymi zębami
Nie od dzisiaj dentyści przestrzegają przed domowymi sposobami wybielania zębów. Nie od dzisiaj ostrzeżenia te są ignorowane, niekiedy z tragicznym skutkiem.

Tak było w przypadku 18-letniej Abbie Kilbride z Wielkiej Brytanii. Dziewczyna udała się do osoby, którą poleciła jej koleżanka. Była to usługa typowo home made, w prywatnym mieszkaniu  na fotelu, który na co dzień służył do oglądania telewizji, a w chwili takiej potrzeby przeistaczał się w namiastkę kosmetycznego gabinetu. Jaki standard gabinetu, taki standard usług.

Dziewczyna w niedługim czasie po zakończonym zabiegu wybielania zębów poczuła, że z jej wargami dzieją się rzeczy przerażające. Po kilku godzinach jej usta były obrzmiałe, opuchlizna powiększała się z każdą godziną. Amatorka białych zębów nie mogła praktycznie mówić. W takim stanie udała się do lekarza rodzinnego, który zaaplikował jej środki na uczulenie. Taka terapia nie przyniosła zadowalających rezultatów. Dopiero w gabinecie stomatologicznym zdiagnozowano, że Abbie Kilbride ma przede wszystkim poparzone usta (poparzenia trzeciego stopnia). Reakcja alergiczna była dodatkową dolegliwością.

Brytyjka przestrzega teraz na FB innych amatorów przed korzystaniem z usług osób, które pokątnie dorabiają wybieleniem zębów.

Więcej: dailyrecord.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
wybielanie zębów  

POLECAMY W SERWISACH