PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Właścicielka Stoma Dental wśród finalistów konkursu „Osobowość Roku 2017”

ms
07-02-2018, 11:02
Właścicielka Stoma Dental wśród finalistów konkursu „Osobowość Roku 2017” Gabriela Kamińska w programie Uwaga TVN
Gabriela Kamińska, właścicielka Stoma Dental, nominowana została w konkursie Dziennika Zachodniego „Osobowość Roku 2017” za wzorowe prowadzenie Centrum Stomatologiczno - Protetycznego w Rybniku, uznawanego za lidera w branży.

Organizatorzy konkursu tak piszą o nominowanej:
Gabrielę Kamińską cechuje nieprzeciętne zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Jest inicjatorką wielu działań i akcji charytatywnych. Jej placówka leczy za darmo dzieci z Domu Dziecka, prowadzi akcje profilaktyczne w szkołach, organizuje bezpłatne leczenie mieszkańców w ramach projektu "Metamorfozy w trosce o Twój uśmiech".

Gabriela Kamińska jest wśród 25 finalistów konkursu (kategoria - Bizmes).

Jak co roku Dziennik Zachodni nagradza osoby, które w 2017 r. wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.  Zwycięzcy finału otrzymają tytuły Osobowości Roku Województwa Śląskiego 2017.

O tym, że Gabriela Kamińska zaadoptowała wraz z mężem Adamem czwórkę dzieci, chociaż już mają własnego syna i  trójkę wcześniej adoptowanych podopiecznych pisaliśmy w materiale Wielkie serce Gabrieli Kamińskiej, właścicielki kliniki stomatologicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy   akcja charytatywna  

POLECAMY W SERWISACH