PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wimbledon: to ona jest zdecydowaną zwyciężczynią

ms
05-07-2016, 11:19
Wimbledon: to ona jest zdecydowaną zwyciężczynią Dentystka Jennifer Bate podczas Wimbledonu (gratulacje dla zwycięzcy)
Wydarzenie opisywaliśmy Markus Willis 772. tenisista świata nieoczekiwanie pokonał podczas Wimbledonu Ricardasa Berankisa (54 miejsce na liście ATP). Niekwestionowaną zwyciężczynią rywalizacji podczas tenisowego szlema jest jednak dentystka Jennifer Bate, prywatnie partnerka Markusa Willisa.

Gdyby nie sportowy wyczyn Markusa Willisa nikt nie zwróciłby uwagi na elegancką Jennifer Bate, a to dlatego, że pewnie nie pojawiłaby się na trybunach o ile jej mężczyzna nie znalazłby się w turnieju finałowym. Stało się inaczej.

Media nie ustają w komplementowaniu urody Jennifer Bate. Trafiają się pierwsze niezręczności, a przy nich oskarżenia o seksizm. Jeden z komentatorów - Andrew Castle tak ocenił urok pięknej Jennifer Bate „niestety moja dentystka tak nie wygląda”. Posypały się krytyczne uwagi. Autorzy większości wpisów, ocenili te słowa jako seksistowskie i  żądali publicznych przeprosin ze strony dziennikarza.

Nie koniec na tym. Producent filmowy Andy James nie ukrywa, że chciałby, aby historia Markusa Willisa i Jennifer Bate mogła posłużyć do nakręcenia romantycznego filmu. Dlaczego?
 
Kariera zawodowa Markusa nie układała się najlepiej. Faktycznie już ją zakończył, zaczął parać się trenerką, a w planach miał wyjazd do USA, za Oceanem chciał uczyć dzieci jak grać w tenisa.

To 30-letnia Jennifer Bate stanowczo sprzeciwiła się życiowym planom partnera. – Byłbyś idiotą, gdybyś wyjechał do USA, nie próbując raz jeszcze zawalczyć w Wimbledonie – przekonywała Jennifer. I przekonała. W kwalifikacjach Markus Willis pokonał siódemkę wyżej notowanych zawodników.

Piękna dentystka miała nie kibicować partnerowi podczas walki z Ricardasem Berankisem, gdyż na ten dzień i na tę godzinę zaplanowany miała poważny zabieg. W ostatniej chwili, ze względu na problemy techniczne, zabieg odwołano. Tylko dlatego Jennifer mogła być na kortach i wiwatować na cześć Markusa.

Hollywood już czeka.

Więcej: Wimbledon: dentystka - autorką największej sensacji I rundy

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport   hobby  

POLECAMY W SERWISACH