PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wimbledon: dentystka - autorką największej sensacji I rundy

ms
30-06-2016, 13:16
Wimbledon: dentystka - autorką największej sensacji I rundy Dentystka stoi za sukcesem brytyjskiego tenisisty.
Markus Willis 772. tenisista świata sprawił olbrzymią sensację, pokonując w I rundzie Ricardasa Berankisa (54 miejsce na liście ATP) 6:3, 6:3, 6:4. Za sukcesem tym stoi piękna dentystka.

Nazywa się Jennifer Bate, jest dentystką - chirurgiem, matką dwójki dzieci, na swoim koncie ma tytuł królowej piękności. Na jej urodę i urok osobisty zwrócił uwagę brytyjski tenisista Markus Willis, z wzajemnością.

Kariera zawodowa Markusa nie układała się najlepiej. Faktycznie już ją zakończył, zaczął parać się trenerką, a w planach miał wyjazd do USA, za Oceanem chciał uczyć dzieci jak grać w tenisa.

To 30-letnia Jennifer Bate stanowczo sprzeciwiła się życiowym planom partnera. – Byłbyś idiotą, gdybyś wyjechał do USA, nie próbując raz jeszcze zawalczyć w Wimbledonie – przekonywała Jennifer. I przekonała. W kwalifikacjach Markus Willis pokonał siódemkę wyżej notowanych zawodników.

Piękna dentystka miała nie kibicować partnerowi podczas walki z Ricardasem Berankisem, gdyż na ten dzień i na tę godzinę zaplanowany miała poważny zabieg. W ostatniej chwili, ze względu na problemy techniczne, zabieg odwołano. Tylko dlatego Jennifer mogła być na kortach i wiwatować na cześć Markusa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport   hobby  

POLECAMY W SERWISACH