PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiewórka Julia na stadionie narodowym

kan
08-09-2017, 12:50
Wiewórka Julia na stadionie narodowym Kolejna akcja profilaktyczna Fundacji Wiewiórki Julii odbyła się na błoniach Stadionu Narodowego (fot. pixabay)
Wolontariusze Fundacji Wiewiórki Julii przeprowadzali bezpłatne badania stomatologiczne dla dzieci, podczas pikniku organizowanego przez Instytut Matki i Dziecka na błoniach Stadionu Narodowego PGE w Warszawie.

Fundacja Wiewiórki Julii była w sobotę 2 września br. obecna na pikniku towarzyszącemu biegowi rodzinnemu "Zabiegana mama".

Poza biegiem (po raz czwarty organizowała go Fundacja Instytutu Matki i Dziecka) w kategorii dla mam, ojców i całych rodzin wokół Stadionu Narodowego w Warszawie, odbywał się piknik "Odważ się być zdrowym". Tu kondycja fizyczna wymagana nie była, a jedynie gotowość to dobrej zabawy i przy okazji pożytecznej nauki. 

Jednym punktów pikniku był bezpłatny przegląd stomatologiczny dla dzieci, wykonany fachowo przez wolontariuszy pracujących dla Fundacji Wiewiórka Julia.

Tuż obok odbywały się warsztaty kulinarne, bezpłatne konsultacje dietetyczne i dermatologiczne, konsultacje z rehabilitantkami IMiD, gry terenowe, warsztaty plastyczne, quizy i konkursy.

Więcej: wiewiorkajulia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   dzieci   profilaktyka stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH