• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiewiórka Julia w t-shirtach od Wolińskiego

jsz
25-08-2014, 14:47
Wiewiórka Julia w t-shirtach od Wolińskiego Dawid Woliński zaprojektował koszulki dla Wiewiórki Julii
Kolejny doskonały pomysł na zaistnienie w mediach zaprezentowała Fundacja Wiewiórki Julii, na prośbę której znany projektant Dawid Woliński stworzył limitowaną kolekcję czarnych i białych podkoszulek. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na realizację celów statutowych Fundacji Wiewiórki Julii, a więc m.in. na leczenie uzębienia pacjentów, którzy - chociażby ze względów finansowych - nie mogą sobie na to pozwolić.

Dawid Woliński, projektant, celebryta, juror programu Top Model, wspólne z wiceprezes Fundacji Emmą Kiworkową, zaprojektował t-shirty (wzory dla kobiet i mężczyzn). Wszystkie modele inspirowane są hasłem „I can and I will". T-shirty mają wzmocnić przekaz nawołujący do leczenia i profilaktyki zębów.

Koszulka kosztuje 150 zł. Można ją nabyć przez internet lub osobiście odwiedzając Elektoralna Dental Clinic w Warszawie.
Całkowity dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji. Dzięki dodatkowym pieniądzom większa liczba pacjentów Fundacji będzie mogła skorzystać z bezpłatnego leczenia.

Dawid Woliński tak tłumaczy swoją aktywność:
„W życiu są sprawy, które nie wymagają komentarza. Cokolwiek robiłem zawsze determinowała mnie pasja i chęć działania. Moje projekty to wynik zaangażowania i bezustannej wiary w człowieka oraz jego możliwości. Chciałbym byście z podobną energią włączyli się ze mną w tę akcję. Zróbmy to razem i pokażmy, że dzieci są dla nas dobrem najważniejszym."

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH